Get Adobe Flash player

Wykaz rzemieślników współpracujących ze szkołą

Elektryk

Lp.

Nazwisko i imię rzemieślnika

Nazwa Firmy

Adres

1

Celiński Gabriel

Zakład  Instalatorstwa

Łuków, ul. Wojska Polskiego 15

2

Celiński Zygmunt

Zakład  Instalatorstwa

Łuków, ul. Gałczyńskiego 35

3

Fijałkowski Krzysztof

EL CRAFT

Łuków; ul. Armii Krajowej 91

4

Kapczuk Stanisław

Zakład  Instalatorstwa

Łuków, ul. Armii Krajowej 106

5

Kazimierski Tomasz

Zakład  Instalatorstwa

Łuków, ul. Kiernickich 137

6

Niebrzegowski Krzysztof

Elekrto-Instal-Bud

Łuków, ul.Batalionów Chłopskich 7

7

Sidor Piotr

Elektroalarm

Krzywda; Nowy Patok 20 b


Fryzjer

Lp.

Nazwisko i imię rzemieślnika

Nazwa Firmy

Adres

1

Adamczuk Marta

Salon Fryzjerski „Marta”

Huta Dąbrowa

2

Barwińska Małgorzata

Salon Fryzjerski

Łuków,ul.Wyszyńskiego 5

3

Bazyluk Ewa

Studio Fryzur GLAMOUR

Łuków; ul. Warszawska 5

4

Bielska Anna

Salon Fryzjerski

Łuków, ul. Spółdzielcza 5d

5

Buczkowska Dorota

Salon Fryzjerski

Radzyń Podl.ul.Dąbrowskiego 24

6

Cąkała Magda

Salon Fryzjerski

Łuków, Wyszyńskiego 27

7

Ceglarska Ewelina

Salon Fryzjerski „Ewelina”

Stoczek Łuk.; ul. Wyzwolenia 14

8

Celińska-Jakubowicz Edyta

Salon Fryzjerki

Łuków, ul.Staropijarska 22 a

9

Chmielewska-Pietruszka Izabela

Studio Urody L’arc

Łuków,ul.Siedlecka 10a

10

Duran Agnieszka

Salon Fryzjerski

Wojcieszków,ul. Kleeberga 17

11

Gryczka Karol

SUNRISE

Łuków,ul.Szkolna 3

12

Grzechnik Kinga

Salon Fryzjerski

Łuków,ul.Wyszyńskiego 22

13

Iwanow Wiaczesław

Salon Fryzjerski

Łuków,ul.Nowopijarska 4

14

Izdebska Agnieszka

Studio Fryzur „ANEZA”

Łuków,oś.Chącińskiego 14/66

15

Jodełka Marlena

Salon Fryzjerski „Euforia”

Wojcieszków; ul. Kleeberga 10

16

Jukowska Ewa

Salon Fryzjerski „Visage 2”

Łuków, ul.Warszawska 63

17

Karpińska Karolina

Salon Fryzjerski „U Karoliny”

Łuków; ul. Warszawska 1 B

18

Karwowska Mirella

Salon Fryzjerski

Łuków,ul.Wyszyńskiego 42/1

19

Krasuska Agnieszka

Salon Fryzjerski

Łuków,ul.Stodolna

20

Król Aneta

Salon Fryzjerski „VISAGE 1”

Łuków; ul. Warszawska 63

21

Łukasiak Anna

Salon Fryzjerski „Sylwek”

Łuków; ul. Dmocha 21 c

22

Mitura Anna

Salon Fryzjerski

Łuków; ul. Dmocha 9

23

Niewęgłowska Justyna

Salon Fryzjerski „U Justyny”

Łuków,ul.Kiernickich 18

24

Nowicka Aleksandra

Salon Fryzjerski „OLA”

Stoczek Łuk.ul. Na Skarpie 5

25

Olejniczak Agnieszka

Studio Fryzur „Agnes”

Łuków,oś.Chącińskiego 1A

26

Pawlusiewicz Halina

Salon Fryzjerski

Łuków,oś.Chącińskiego 5

27

Piekarska Iwona

Salon Fryzjerski AFRO

Łuków,ul.Kościuszki 32

28

Radomyska Ewa

Salon Fryzjerski TRENDY

Łuków,ul.Armii Ludowej 54

29

Rola Magdalena

Studio Fryzjerskie MATRIX

Łuków,ul.Wyszyńskiego 26 A

30

Skólska Katarzyna

Salon Fryzjerski „LUNA”

Łuków, ul. Kozia3

31

Sulej Grzegorz

Salon Fryzjerski

Łuków,ul.Przemysłowa 22a/10

32

Sulej Justyna

Salon Fryzjerski „u Justyny”

Łuków,ul.Warszawska  1a

33

Szyszkowska Ewa

Salon Fryzjerski Damsko-Męski

Łuków; ul. Dmocha 21B

34

Świder Barbara

Salon Fryzjerski

Łuków,ul.Międzyrzecka 60

35

Tymińska Katarzyna

Salon Fryzjerski

Łuków,ul.Staropijarska 8a

36

Witek Ewa

Salon Fryzjerski „MARIKA”

Łuków, ul.Staropijarska 2a

37

Witkowska Barbara

Salon Fryzjerski

Łuków, ul.Nowopijarska 9

38

Wójcik Iza

Salon Fryzjerski

Adamów,ul.Męczenników Katynia

39

Wysokińska Katarzyn

Salon Urody Chantal

Łuków,ul.Międzyrzecka 49A/10

40

Zakrzewski Marek

„TRANS-MAR”

Łuków, ul.Radzyńska 20 d

41

Zaniewicz Bernadeta

Salon Fryzjerski ”Dobry Styl”

Międzyrzec Podl. ul. Warszawska


Monter sieci i instalacji sanitarnych

Lp.

Nazwisko i imię rzemieślnika

Nazwa Firmy

Adres

1

Araj Tadeusz

Instalatorstwo sanitarne

Wojcieszków, Bystrzyca 127

2

Bielecki Bogusław

Usługi Hydrauliczne

Łuków; ul. Gałczyńskiego 45

3

Boreczek Janusz

Instalatorstwo sanitarne

Serokomla, Hordzież 19

4

Czarnecki Dariusz

INSTAL- SAN

Stoczek Łuk.ul.1-go Maja 14

5

I.Sokoluk , R.Zalewski

Instal-Tech

Łuków; ul. Gałczyńskiego 45

6

Jakubiak Kazimierz

P.U.H. Mel-Kan

Ryżki 76 c

7

Kołnacki Waclaw

Instalacje Sanitarne i c.o.

Świderki 62

8

Kurowicki Marek

F.U.H. Kurowicka Halina

Gołaszyn 16B

9

Michalski Wojciech

KOM-INSTAL

Łuków, ul. Stodolna 43

10

Mizeracka Beata

San Bet

Krzywda; Cisownik 6

11

Niedziułka Mirosław

Instalatorstwo sanitarne

Łuków, ul. Cegielniana 40

12

Oborski Leszek

F.U. „Wenga”

Charlejów 167

13

Pieniak Stanisław

Instalatorstwo sanitarne

Żelechów, ul. Staszica 4a

14

Radzikowski Krzysztof

GROK

Łuków,ul.Międzyrzecka72 I

15

Rogoziński Krzysztof

INST-ROG

Ulan Duży 61

16

Szczęśniak Jacek

PRO-MEDIA-INSTAL

Łuków, ul. Rurowa 77

17

Talarek Tadeusz

F.P.H.U. „Talarek”

Wola Mysłowska, Ksawerynów 2

18

Zalewski Eugeniusz

Instalatorstwo sanitarne

Łuków, ul. Gałczyńskiego 45

19

Zalewski Mirosław

MONT-SAN

Łuków, ul. Poważe 12E


Kucharz

Lp.

Nazwisko i imię rzemieślnika

Nazwa Firmy

Adres

1

Adamowicz Sławomir

P.H.U.

Łuków, ul. Dmocha 8

2

Bochman Krzysztof

Pizzeria „Napoli”

Łuków, ul. Kilińskiego 24

3

Bujak Sławomir

F.P.H. „JAMET”

Łuków; ul. Tuwima 5

4

Markowski Robert

Pizzeria „Pod Strzechą”

Łuków, ul. Międzyrzecka 10

5

Mateńko Iwona

MiW Usługi Handlowe

Łuków, ul. Warszawska 1C

6

Miłkowska Jolanta

Jokas ; Bar Kucharek

Łuków, ul. Staropijarska  6B

7

Olszewski Artur

Bar „Apetita”

Łuków; ul.Staropijarska 6 b

8

Próchniewicz Adam

Restauracja „Szampańska”

Łuków, ul. Międzyrzecka 12

9

Pruchniewicz Marek

„Gościniec”

Łuków, ul. Łapiguz 100

10

Przeździak Dorota

Bar Podjadek

Łuków, ul. Kwiatkowskiego 5

11

Rosa Jacek

Bar „Frytka”

Łuków; ul.Warszawska 22

12

Rzepko Jarosław

P.P.H.U. „Gama-Bis”

Łuków, ul. Żelechowska 67


Mechanik pojazdów samochodowych

Lp.

Nazwisko i imię rzemieślnika

Nazwa Firmy

Adres

1

Alikowski Daniel

ALMAR Daniel Alikowski

Adamów; ul. Pułaskiego 80

2

Bajura Marek

Auto-Marek

Zalesie 1

3

Baniak Dariusz

Baniak Dariusz

Łuków; ul. Łapiguz 95

4

Bujak Grzegorz

Zakład Mechaniki Pojazdowej

Sięciaszka Pierwsza 35 A

5

Celej Tomasz

Zakład Mechaniki Pojazdowej

Łuków, ul.Majewskiego 3

6

Chruściel  Paweł

Usługowy Zakład Mechaniki Pojazdowej ”Diesl –Motor”

Łuków; ul. Staszica 32

7

Czop Jan

F.U.H.”Kuźnia”

Stanin, Wesołówka 20

8

Domański Rafał

Auto Naprawa

Łuków, ul. Radzyńska 4

9

Duda Roman

Zakład Elektromechaniki Pojazdowej Duda Roman

Łuków; Farfak 27

10

Gogłoza Wiesław

Badania techniczne i analizy

Okrzeja, Kol.Rowiny 6A

11

Grzyb Ryszard

Przedsiębiorstwo Handlowo-Hurtowe

Kłoczew, Gózd 24

12

Izdebski Marcin

Zakład Mechaniki Pojazdów Samochodowych

Czerśl 5

13

Izdebski Mirosław

Stacja Kontroli Pojazdów

Ulan, Ulan Duży 64B

14

Jankowski Artur

Car-Serwis s.c Artur Jankowski,Daniel Jankowski

Łuków, Gałczyńskiego 33

15

Jasiński Jacek

Mechanika Pojazdowa ”Jak-Mar”

Łuków, ul. Dąbrowskiej 27

16

Kamecki Antoni

Firma „Kamyk”

Łuków, Łapiguz 115 A

17

Kołodziej Zbigniew

Auto-Plastik

Łuków, Gałczyńskiego 17

18

Korczyński Bogusław

Usługowy Zakład Mechaniki

Łuków, Gałczyńskiego 15

19

Kowalczyk Wiesław

Moto-Gaz

Łuków, Międzyrzecka 104B

20

Kruk Czesław

F.U.H SZTAMA Kruk Czesław

SGO Polesie; Adamów

21

Kulik Zbigniew

"AUTO PLUS" Zbigniew Kulik

Gołaszyn 43; Łuków

22

Kurek Wojciech

Moto Euro

Łuków, ul. Sienkiewicza 7B

23

Laskowski Mirosław

Autonaprawa blacharstwo i lakiernictwo

Suleje 84 B

24

Lisiewski Janusz

"EKSPERT" Janusz Lisiewski

Łuków; ul. Trentowskiego 20

25

Łazuga Marcin

Elektromechanika Pojazdowa Marcin Łazuga

Bystrzyca 108 a; Wojcieszków

26

Majak Kamil Tomasz

MOTO-FLOREK

Łuków; Wojska Polskiego 61

27

Malinowski Zenon

Auto-Max

Wojcieszków, Burzec

28

Matusiak Sławomir

F.H.”Bartek”

Sięciaszka Pierwsza 57A

29

Matysiak Sławomir

Blacharstwo I Lakiernictwo Pojazdowe

Łuków, Łapiguz 113

30

Mościcki Daniel

DM Serwis

Łuków, ul. Wojska Polskiego 21

31

Nieroda Rafał

„RAFFI”

Ryżki 76 D

32

Nowak Tomasz

Bud-Tom

Dębowica 69a

33

Osial Jan

Stacja Kontroli Pojazdów

Józefów 8B; Tuchowicz

34

Osiński Krzysztof

Osiński Krzysztof Mechanika Pojazdowa

Gózd 19; Tuchowicz

35

Pielaszek Władysław

Usługi Elektromechaniki Pojazdowej Władysław Pielaszek

Łuków; Wiatraki 24

36

Rola Mariusz

F.H.U. „MOT”

Łuków; ul. Studzińskiego 3

37

Sójka Danuta

Turbo-Diesel

Łuków, ul. Konarskiego 9a

38

Stolarczyk Robert

Mechanika „U Robercika”

Łuków, Świdry 84

39

Suchodolski Zbigniew

F.U.H GREDAR

Łuków, Świdry 101A

40

Sulej Artur

F.H.U.”Zielonka”

Łuków, Gołaszyn 18 B

41

Suska Jerzy

"Auto-Komplex" Jerzy Suska

Wojcieszków; ul. Ogrodowa 6

42

Szczerbicki Gabriel

"Wulkanizatorstwo" Szczerbicki Gabriel

Łuków; ul. Międzyrzecka 59

43

Szewczak Mirosław

Auto Serwis Mirosław Szewczak

Zagoździe 42; Tuchowicz

44

Wawerek Eugeniusz

Zakład Mechaniki Pojazdowej

Łuków, ul. Gałczyńskiego 11

45

Zalewski Mariusz

INSTAL - GAZ s.c M.Zalewska, M. Zalewski

Łuków; ul. Radzyńska 9d

46

Ziemkowski Jan

Zakład Mechaniki Pojazdowej

Krzywda; ul. Armii Krajowej 13


Murarz-tynkarz

Lp.

Nazwisko i imię rzemieślnika

Nazwa Firmy

Adres

1

Buczek Krzysztof

„Wnętrza Pod Klucz”

Trzebieszów Drugi 57 a

2

Burdach Zbysław

Usługi Budowlane

Łuków,ul.Pogodna 3

3

Domańska Jadwiga

F.H.U. „Domański”

Turze Rogi 68 C

4

Gajownik Jerzy

Usługi Budowlane

Krzywda,ul.Prosta 3

5

Gajowy Rafał

RAMAR

Łuków,ul.Wojska Polskiego 39

6

Kożuchowski Jakub

„TAMEX”

Szczygły Górne 6

7

Mazur Jerzy

Zakład Usług Budowlanych

Sięciaszka Pierwsza 16

8

Pożarowski Waldemar

ART  DECO

Łuków; ul. 11-go Listopada 21

9

Przeździak Ireneusz

„IRPOL”

Łuków; ul. Ławecka 62

10

Skwarek Jarosław

Jar-Bud

Łuków; ul. Niemcewicza 10

11

Smoliński Sławomir

SMOL-BUD

Łuków,ul.Kołłątaja 20

12

Wegner Maciej

„WEG”

Łuków, ul. Wyszyńskiego 51

13

Żentała Krzysztof

Usługi Remont.-Budowlane

Świderki 5

14
Walo Eugeniusz
P.U.H. WA-PIS
Stanin 125, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Piekarz, Cukiernik

Lp.

Nazwisko i imię rzemieślnika

Nazwa Firmy

Adres

1

Karwowski Krzysztof

Nowa Piekarnia

Łuków, Al. Kościuszki 35

2

Kozłowski Tomasz

Piekarnia T. Kozłowski

Łuków; ul. Łapiguz 96 c

3

Onysk Eugeniusz

Piekarnia, Cukiernia

Łuków, ul. Międzyrzecka 18

4

Szczepaniak Tadeusz

Zakład Piekarniczy s. c.

Kock, ul. 22-go Lipca 32

5

Szczygielski Sławomir

Sław-Pol Produkcja Cukiernicza

Łuków, ul. Kanałowa 8

6

Wegner- Sulowska Dorota

„Tradycja i Smak” produkcja piekarska i cukiernicza

Wohyń ul. Słowackiego 6


Stolarz

Lp.

Nazwisko i imię rzemieślnika

Nazwa Firmy

Adres

1

Białogrodzki Marek

Usługowy Zakład Stolarski

Łuków,ul.Warszawska

2

Dadacz Zdzisław

F. H.U.P.

Łuków,ul.Międzyrzecka 67

3

Goławski Jan

Usługowy Zakład Stolarski

Łuków,ul.Armii Krajowej 92

4

Welikan Teresa

Usługowy Zakład Stolarski

Świdry 100 a




  17.10.2017 Wetter Ostsee

Licznik Odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj30
mod_vvisit_counterTen miesiąc694
mod_vvisit_counterPoprzedni miesią954

Aktualnie: gości 19 połączonych
Data: Paź 17, 2017

Sprawdź nas w CIRF


Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z polityka prywatności.

Akceptuję cookies tej strony